Akşam Antrenmanindan Notlar

18.12.2013

Akşam Antrenmanindan Notlar

Spor Toto Süper Lig’in 16.haftasında 22 Aralık 2013 Pazar günü deplasmanda Kardemir DÇ Karabükspor ile karşılaşacak olan Fenerbahçemiz, bu maçın hazırlıklarını akşam saatlerinde Fenerbahçe Can Bartu Tesislerimizde yaptığı günün ikinci antrenmanıyla sürdürdü.


Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde başlayan ve ilk 30 dakikası basın mensuplarına açık gerçekleştirilen antrenman 1 saat 35 dakika sürdü. Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman çabukluk çalışmasıyla devam etti. Ardından 3 gruba ayrılan oyuncularımız 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptı. Antrenman dar alanda yapılan hücum defans organizasyonlarıyla tamamlandı. Altyapıdan 10 oyuncumuz da Takımımızın antrenmanında yer aldı.


Bekir İrtegün antrenmanın tamamında takımla birlikte çalışırken, Emre Belözoğlu’nun tedavisine devam edildi. Özel izinli olduğu için antrenmana katılmayan Bruno Alves’in yanı sıra sağ kasığında ağrıları olan Selçuk Şahin tedbir amaçlı takımdan ayrı özel program eşliğinde antrenmanı tamamladı.


Fenerbahçemiz, Kardemir DÇ Karabükspor maçının hazırlıklarını 18 Aralık Çarşamba günü yapacağı antrenmanla sürdürecek. Saat 18.00'de başlayacak çalışmanın 30 dakikalık bölümü basına açık gerçekleştirilecek.