Akşam Antrenmanindan Notlar

18.07.2014

Akşam Antrenmanindan Notlar

Yeni sezon hazırlıklarını Fenerbahçe Resort ve Sport Topuk Yaylası Tesisleri’nde sürdüren Fenerbahçemiz, günü çift antrenmanla tamamladı.


Akşam saatlerinde tesislerimize gelen Başkanımız Aziz Yıldırım ile Yönetim Kurulu Üyelerimizden Selim Kosif ve Selim Sapan, antrenmanın bir bölümünü izledi.

 

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde gerçekleştirilen günün ikinci antrenmanı saat 18.30’da başladı ve 1 saat 15 dakika sürdü.


Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman, koordinasyon çalışması ile devam etti. Ardından 3 gruba ayrılan oyuncularımızdan 1 grup, pas çalışması yaparken diğer iki grup dar alanda top kapma pas çalışması yaptı. Dönüşümlü olarak gerçekleştirilen bu çalışmanın ardından oyuncularımız antrenmanı hafif tempolu koşularla tamamladı.


Egemen Korkmaz çalışmalarını özel program dahilinde takımdan ayrı sürdürürken, izinli olan Dirk Kuyt, Emmanuel Emenike, Bruno Alves, Raul Meireles ve Pierre Webo ise çalışmada yer almadı .

 

Fenerbahçemiz yeni sezon hazırlıkları kapsamında 18 Temmuz Cuma günü çift antrenman yapacak. Sabah antrenmanı 10.30, akşam antrenmanı ise 18.30’da başlayacak.