Alex: "90 Dakika Üstün Olan Taraftik"

13.12.2011

Alex: "90 Dakika Üstün Olan Taraftik"

Profesyonel Futbol Takımımızın Kaptanı Alex de Souza, Bursaspor karşısında maçın ilk dakikasından son dakikasına kadar üstün taraf olduklarını söyledi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Alex, "Futbolda böyle fırsatlar oluyor. Galatasaray maçında çok kötü oynadık ve kaybettik. Bugün iyi oynarsak, Bursaspor gibi zor olacağını bildiğimiz bir maçı kazanarak iyi bir geri dönüş yapmış olacaktık. Sonuçta ilk dakikadan son dakikaya kadar da üstün olan bizdik ve çok önemli bir galibiyet aldık" dedi.

Yaşanan süreçle ilgili olarak Brezilyalı yıldız, "Biz sene başından beri problemler ve stresle uğraşıyoruz. Bu durum saha içine de stresle yansıyabiliyor. Bazı anlaşmazlıklar olabiliyor. Bunlar futbolda olan şeyler. Önemli olan bizim bunları bir gün sonra çözmemiz. Bunu başaran bir kulübüz" diye konuştu.

Takım arkadaşlarını tebrik eden Alex, "Bugün olumlu yönlerden bakarsak, diriliş maçımız olabilirdi bu maç. Uzun zaman sonra Semih ve Stoch gibi isimler çok iyi bir oyun oynadılar ve galibiyet almamızı sağladılar. Semih de Stoch da çok güzel gol attılar. Saha içinde herkesi çok iyi oynadı. Tabii ki problemler olacak, bunlar doğal. Bunları çözerek takımı da olumlu yöne çekeceğiz" dedi.