Ali Y. Koç "kenetlenme Daha Siki Olmali"

30.05.2015

Ali Y. Koç "kenetlenme Daha Siki Olmali"

Kulübümüzün Genel Kurul Toplantısı'nda söz alan Dernek Başkanımız Ali Y. Koç, tüm Fenerbahçelilerin aynı gemide, aynı amaç için çalıştığını söyledi.

 

Kulüp Başkanımız Aziz Yıldırım ile sürekli istişare halinde olduklarını belirten Ali Y.  Koç, "Bana olan güvenine ve beni Yönetim Kuruluna davet etmesine teşekkkür ediyorum. Birkaç görüşmemiz oldu. İçten ve samimi bir şekilde konuştuk. Yarını ve bugünü konuştuk. Daveti yerine getiremedim, özel durumumdan dolayı" diye konuştu. Ali Y. Koç, "Her zaman hep destek tam destek prensibiyle elimizden geleni yapmaya çalıştık. Başkanımızın dava lehimize sonuçlanana kadar camiamızın başında olması gerektiğine ben de inanıyorum. Kenetlenerek üzerimize düşeni yapabiliriz. Fenerbahçe'de en muhalifler bile kenetlendiğinde neler yapacağımızı gösterdi. Kenetlenme daha sıkı olmalı. Çünkü dava henüz bitmedi. Bu davanın lehimize sonuçlanması şampiyonluklardan daha önemli. Hep beraber dava sonuçlanana kadar omuz omuza vermeliyiz" dedi.

 

Ali Y. Koç, "Küçüklüğümden beri hayal ettiğim başkanlık adaylığı konusunda bugün olmasa da yarın elimizi taşın altına koymamız gerektiğini Başkanımızla beraber istişare ettik. O gün ne zaman olur bilmiyorum ama Başkanımızın da tecrübesiyle bizlere destek olacağını biliyorum. Bu camia, kenetlendiği zaman neler yapabileceğini göstermesi gerek. Kongremizin Fenerbahçe Camiası için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. İnşallah en kısa zamanda daha güzel günleri göreceğiz" diyerek sözlerini tamamladı.