Ali Y. Koç: "kongre Olduğu Takdirde Başkanlığa Adayım"

03.11.2016

Ali Y. Koç: "kongre Olduğu Takdirde Başkanlığa Adayım"

David Dein'in konuk olarak katıldığı Sohbet Toplantımızın sonunda önemli açıklamalar yapan Sayın Ali Y. Koç, “Kongre olduğu takdirde Başkanlığa adayım” açıklamasında bulundu.

Şartlar ne olursa olsun Fenerbahçemize destek olunması gerektiğinin altını çizerek, taraftarlarımızı sanki sezon yeni başlamış gibi tribünleri doldurmaya, çubukluya destek olmaya davet etti.

Kulübümüzün 2015 yılında gerçekleşen Genel Kurul Toplantısında yaptığı konuşmada verdiği sözü hatırlatan Başkanımız, "O gün elimizi taşın altına koyma vaktinin geldiğini söylemiştim. Bugün de sözümün arkasındayım. Sağlığım el verdiği takdirde şartlar ne olursa olsun, söz verdiğim gibi, kongre olduğu takdirde ya da Kulübümüzün 2018 Mayıs Ayında yapacağı Olağan Genel Kurul'da adaylığımı koyacağım. Bunun dışında duyacağınız hiç bir söze itibar etmeyiniz. İşler yolunda gitmediği dönemlerde kongre çığırtkanlığı yapmayı hiçbir zaman doğru bulmadım, bulmuyorum. Her zaman olduğu gibi Fenerbahçemizin ve Yönetim Kurulumuzun yanındayız, hep destek, tam destek" sözleriyle konuşmasını tamamladı.