Altinordu Maçi Hazirliklari Başladi

20.12.2014

Altinordu Maçi Hazirliklari Başladi

Ziraat Türkiye Kupası E Grubu 3. hafta maçında 23 Aralık Salı günü Şükrü Saracoğlu Stadı’nda Altınordu ile karşılaşacak olan Fenerbahçemiz bu maçın hazırlıklarına sabah saatlerinde Can Bartu Tesislerimizde yaptığı antrenmanla başladı.
 
Teknik Direktörümüz İsmail Kartal yönetiminde saat 11.00’de başlayan antrenman 1 saat 30 dakika sürdü. SAİ Kayseri Erciyesspor maçında görev alan oyuncularımız antrenmanı rejenarasyon çalışması ile tamamlarken, diğer oyuncularımız üst sahada koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmanda 2 gruba ayrıldılar. 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yapan oyuncularımız ardından dar alanda pas organizasyonları çalıştı. Antrenman çift kale maçla tamamlandı.

Serdar Kesimal antrenmanın tamamında takımla birlikte çalışırken, Pierre Webo ile Hakan Çinemre ise takımdan ayrı özel program dahilinde çalışmalarını sürdürdü.

Fenerbahçemiz Altınordu maçının hazırlıklarını 1 günlük iznin ardından 22 Aralık Pazartesi günü yapacağı antrenmanla tamamlayacak. Can Bartu Tesislerimizde gerçekleştirilecek çalışma saat 18.00’de başlayacak.