Ankara'da "hedef 1 Milyon Üye" Tanitim Toplantisi

16.11.2014

Ankara'da "hedef 1 Milyon Üye" Tanitim Toplantisi

Ankara’da organize edilen  "Hedef 1 Milyon Üye” Projesi’nin Tanıtım Toplantısı İncek Tesisleri'nde gerçekleştirildi. Ankara Şubesi tarafından düzenlenen geceye Kulüp Başkanımız Aziz Yıldırım, Genel sekreter ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, Asbaşkanlardan Mithat Yenigün, Nihat Özbağı,  Deniz Tolga Aytöre, Turhan Şahin, CHP Zonguldak Milletvekili Mehmet Haberal, CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, MHP Ankara Milletvekili Özcan Yeniçeri, eski yöneticilerden Nihat Özdemir, Yönetim Kurulu Danışmanı Vedat Olcay, Dernekler Sorumlusu Murat Boyraz, Teknik Direktörümüz İsmail Kartal, Takım Menajerimiz Hasan Çetinkaya, oyuncularımızdan Diego Ribas, Egemen Korkmaz, Hakan Çinemre, Ankara Şube Başkanımız Erol Özel ve dernek yöneticileri ile davetliler katıldı.


Meşaleler ve ışık gösterileri eşliğinde geceye katılan davetlilere öncelikle barkovizyon gösteresinde Hedef 1 Milyon Üye ile ilgili tanıtım videoları izletildi.


Gecenin sunuculuğunu Ankara Şube Sorumlusu Yasemin Duru yaptı. Gecenin açılış konuşmasını yapmak için kürsüye çıkan Ankara Şube Başkanı Erol Özel, 1 milyon üye projesinin önemine değindi ve yapılan çalışmaları anlattı.


Ardından sahneye çıkan Başkan Aziz Yıldırım, Asbaşkanlardan Mithat Yenigün, Teknik Direktörümüz İsmail Kartal ve oyuncularımız şu ifadeleri kullandı:


Asbaşkan Mithat Yenigün: "Büyük bir aileyiz"
Fenerbahçe kimsenin tekelinde değil. Fenerbahçe hepimizin. Büyük bir aileyiz. Bunu da 1 milyon üye projesi ile gerçekleştireceğiz. Fenerbahçe hepimizin.  Zamana yayılacak bir proje. Büyük bir proje. Yol boyunca öğreneceklerimizin olduğu projedir. Kimsenin morali bozulmasın. Çalışanlarını destekleyeceğiz. Birbirimize soracağımız soru, kaç üye yaptık, ne zaman bir milyon üyeyi buluruz. Hep beraber, Fenerbahçe’nin büyüklüğünü Türkiye’ye ve dünyaya gösterelim. Birbirimizle kenetlenip üye sayısını çoğaltmalıyız.
 

Başkan Aziz Yıldırım: "Fenerbahçe ile bizler ayrılamayız, ayrılmamalıyız"


Değerli Fenerbahçeliler, Değerli misafirlerimiz hoş geldiniz.
 

Fenerbahçe büyük camia, büyük aile. Bu büyük aileyi daha da büyütmek için hep beraber el ele vererek çalışmaya başladık. Buradaki amaç; Fenerbahçe Spor Kulübü, hem futbol, hem diğer branşlarda bügünkü şartlarının daha ilerisine taşımak. Türkiye’nin en büyük sivil toplum örgütü olan Fenerbahçe Spor Kulübü’nü daha da büyütmek.  Ekonomik olarak kulübümüzü daha büyük yerlere getirmek. Bu söylediğim iki konu ile beraber Fenerbahçe Spor Kulübü, hem futbol branşında, hem diğer bütün amatör branşlarında bugünkü, şartların daha ilerisinde şartlarla çalışacak ve aynı zamanda sportif başarıları kazanacaktır. Bizim amacımız Fenerbahçe Spor Kulübü’nü bütün branşlarıyla beraber Türkiye’ye, gerekirse Avrupa’ya Amerika’ya yaymak ve buradaki bütün Fenerbahçelilerin üstüne bunu yapıştırmaktır. Fenerbahçe ile bizler ayrılamayız, ayrılmamalıyız. Ayrılırsak nelerin başına gelebileceğini düşünmeliyiz. Bunun için sizlerden isteğimiz, arzumuz, desteğinizdir.  Desteklerinizi istiyoruz. Fenerbahçe Spor Kulübü’ne muhakkak üye olalım. Temsilci üye olmak gelecekte üyelik yolunu daha rahat açacaktır. Her türlü konuda biz yönetim kurulu olarak, sizlere yardımcı olacağız. Tüzüğün verdiği yetkileri sizin lehinize kullanacağız. Çekinmeden, acaba sorularını ortadan kaldırarak, Kulübümüze veya şubelerimize müracaat edelim, sizin istekleriniz doğrultusundaki gelişmeleri biz yönetim olarak gündeme taşıyacağız ve gerekeni yapacağız.  Bu akşamı tertipleyen Sayın Ankara Şubemin başkanı Erol beye, Yasemin hanıma ve bütün şube yöneticilerimize teşekkür ediyorum.
 

Teknik Direktörümüz İsmail Kartal: "Sizlere layık olmak için elimizden geleni yapıyoruz"


Öncelikle tüm Fenerbahçe ailesine iyi akşamlar diliyorum, hoş geldiniz. Bizlerin bu akşam burada olmamızın sebebi hem sizlerle bir arada olmak, hem de projeye vermiş olduğunuz desteklerden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Bu projenin amacı  Fenerbahçe’nin büyük hedefler doğrultusunda tüm branşlarda, daha büyük hedefler doğrultusunda ilerleyebilmesi için, o başarıları sizlere tattırabilmemiz için bu projeye ihtiyacımız var. Lütfen herkes bu projeye destek olsun, bizler de hep beraber sizlere bu mutlulukları yaşatabilelim.  Çok mutluyum. Sizlere layık olmak için elimizden geleni yapıyoruz.
 

Egemen Korkmaz: "Ankara’da olmaktan dolayı çok mutluyuz"


Bizler de Ankara’da olmaktan dolayı çok mutluyuz. Burası hiçbir zaman bizim için deplasman olmadı. Hedefimiz 1 milyon üye. Desteklerinizi bekliyoruz.
 

Hakan Çinemre: "Verdiğiniz desteklerden dolayı hepinize teşekkür ediyorum"


Fenerbahçe’ye verdiğiniz desteklerden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Sizler bizlere destek oldukça, bizde sahada gücümüzü yansıtmaya çalışacağız.
 

Diego Ribas: "Umarım hedeflere hep beraber yürüyeceğiz ve şampiyon olacağız".


Öncelikle sizlerin aranızda bulunmaktan dolayı çok mutluyum. Çok büyük keyif. Umarım bu hedeflere hep beraber yürüyeceğiz ve şampiyon olacağız.
 

Teknik Direktörümüz İsmail Kartal: “Allah’ın izniyle şampiyon olacağız”


Ardından tezahüratlar eşliğinde kürsüye yeniden gelen İsmail Kartal, "Gerçekten bu akşam sizinle olmaktan dolayı çok mutluyuz. Sizlerin bize olan güveninizi, inancınızı, gözlerinizden, beden dilinizden, çok rahat anlayabiliyoruz. Sizlerin güvencinizden ve inancınızdan dolayı sizleri mahcup etmeyip, Allah’ın izniyle şampiyon olacağız” dedi.


Konuşmaların ardından Ankara Şubesi tarafından Başkan Aziz Yıldırım ve yöneticilere, Anıtkabir’de gerçekleştirilen organizasyonun tablosu takdim edildi. Sonrasında yeni üyele Aziz Yıldırım ve yöneticiler  tarafından rozetleri verildi.  
 

Keman dinletisi ile devam eden gecede, hayatını kaybeden başkanlarımızın, üyelerimizin, oyuncularımızın, taraftarlarımızın videoları izletildi.
 

Gecenin sonunda Başkan Aziz Yıldırım ve yöneticilere Kulübe yeni üye olan taraftarlarımızın, üyelik formlarını imzaladı.