Antalya Bşb. - Fenerbahçe Ülker

11.05.2011

Antalya Bşb. - Fenerbahçe Ülker

Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımız, Beko Basketbol Ligi Play-Off Çeyrek final serisi ilk maçında Antalya Büyükşehir Belediyesi ile Sinan Erdem Spor Salonu’nda karşılaşacak. 11 Mayıs Çarşamba günü saat 20.45’te başlayacak karşılaşma, Spor Max ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

Beko Basketbol Ligi’nde normal sezonu 27 galibiyet ve 3 mağlubiyet ile lider olarak tamamlayan Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımız, sezonu 14 galibiyet ve 16 mağlubiyet ile tamamlayan Antalya Büyükşehir Belediye karşısında çeyrek final serisine avantajlı başlıyor.

Rakibini sezon içerisinde 89-77 ve 97-83’lük skorlarla iki kez mağlup etmeyi başaran Takımımız, çeyrek final serisine 1-0 önde başlayacak. üç galibiyete ulaşacak takımın bir üst tura çıkacağı seride Takımımız ev sahibi avantajını da elinde bulunduruyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi maçının son hazırlıklarını tamamlayan Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımız, taraftarımızın da desteğiyle bu maçtan galip ayrılarak seride durumu 2-0 getirip, yarı final için avantaj yakalamak istiyor.