Antalyaspor Maçi Hazirliklari Başladi

19.12.2011

Antalyaspor Maçi Hazirliklari Başladi

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig’in 17. haftasında, 21 Aralık Çarşamba günü deplasmanda Antalyaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, bugün öğle saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı basına kapalı antrenmanla başladı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 12.00’de başlayan antrenman, 1 saat 20 dakika sürdü.

Trabzonspor maçında oynayan oyuncularımız rejenerasyon çalışmasıyla antrenmanı tamamlarken diğer oyuncularımız ise koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmana, 2 grup halinde yapılan 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla devam etti. Antrenman, 4 minyatür kaleli maçla noktaladı.

Trabzonspor maçında sakatlanarak oyundan çıkan ve Universal Hastaneler Grubuna bağlı Universal Çamlıca Hastanesi’nde çekilen MR’ı sonucunda sol arka üst adalesinde ikinci dereceden yırtık tespit edilen Selçuk Şahin ile yine Trabzonspor maçında sol kulağına aldığı darbe nedeniyle kulak zarında yırtık tespit edilen Reto Ziegler antrenmana çıkmadı. Bu oyuncularımızın tedavilerine başlandı. A2 Takımımızın Eskişehirspor ile oynadığı maçın kadrosunda yer alan Erten Ersu, Hasan Erbey, Recep Niyaz ve Berk Elitez de antrenmanda yer almadı.

Antalyaspor maçı hazırlıkları 20 Aralık Salı günü Can Bartu Tesisleri’nde yapılacak ve saat 12.00’de başlayacak antrenmanla tamamlanacak. Basına kapalı gerçekleştirilecek bu antrenmanın ardından, Takımımız özel bir uçakla Antalya’ya hareket edecek.