Antalyaspor Maçi Hazirliklari Başladi

02.04.2012

Antalyaspor Maçi Hazirliklari Başladi

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig’in 34. haftasında Antalyaspor ile 7 Nisan Cumartesi günü kendi sahasında oynayacağı maçın hazırlıklarına, Can Bartu Tesisleri’nde bugün öğle saatlerinde yaptığı ve basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanla başladı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 12.00’de başlayan antrenman, 1 saat 30 dakika sürdü. Dün akşamki Trabzonspor maçının on birinde başlayan oyuncularımız bir rejenerasyon çalışmasıyla antrenmanı tamamladı. Diğer oyuncularımız ise koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmanı, 3 grup halinde yapılan  5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla sürdürdü. Dar alanda yapılan pas organizasyonlarının ardından,  yine dar alanda yapılan çift kale maçla antrenman noktalandı.

Alex’te zorlamaya bağlı ödem

Trabzonspor maçının ikinci yarısında sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kalan Alex’in bugün MR’ı çekildi. Sağ arka üst adalesinde zorlamaya bağlı ödem tespit edilen Alex’in tedavisine başlandı. Dünkü A2 maçında dizine darbe alan Recep Niyaz da tedbir amaçlı olarak antrenmana çıkmadı. Özgür Çek ve Sezer Öztürk, Bireysel Oyuncu Antrenörümüz Dolu Arslan eşliğinde, takımdan ayrı olarak yaptıkları çalışmalarla antrenmanı tamamladı.

Takımımız 3 Nisan Salı gününü izinli olarak geçirdikten sonra, Antalyaspor maçının hazırlıklarına 4 Nisan Çarşamba günü Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla devam edecek. Saat 11.00’de başlayacak bu antrenman, basın mensuplarına açık olarak gerçekleştirilecek.