30.07.2013

Antrenmandan Notlar

Fenerbahçemiz, RB Salzburg ile 31 Temmuz Çarşamba günü deplasmanda oynayacağı Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu ilk maçının İstanbul etabını, bugün akşam saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla tamamladı.

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde saat 18.30’da başlayan ve 1 saat 30 dakika süren çalışma basına kapalı gerçekleştirildi.

Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman, koordinasyon çalışması ile devam etti. Ardından 3 gruba ayrılan oyuncularımız, 6’ya 2 top kapma ve pas çalışmasının ardından taktiksel ve bireysel çalışmalarla antrenmanı tamamladı.

Gökhan Gönül, Egemen Korkmaz ve Erten Ersu ise takımdan ayrı özel program dahilinde yaptıkları çalışmalarla antrenmanı tamamladı.

Takımımız Salzburg’a gidiyor
Bu antrenmanla hazırlıkların İstanbul etabını tamamlayan Fenerbahçemiz, 30 Temmuz Salı günü (yarın) saat 13:00’te, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan kalkacak özel bir uçakla Salzburg’a hareket edecek.  Teknik Direktörümüz Ersun Yanal, 30 Temmuz Salı günü TSİ 20:30’da maçın oynanacağı Red Bull Arena’da bir basın toplantısı düzenleyecek. Bu toplantıya bir de futbolcumuz katılacak.

Profesyonel Futbol Takımımız, son antrenmanını 30 Temmuz Salı günü TSİ 21:00’de maçın oynanacağı Red Bull Arena’da gerçekleştirecek ve bu antrenmanın ilk 15 dakikası basına açık olacak.