19.08.2013

Antrenmandan Notlar

Fenerbahçemiz, Şampiyonlar Ligi Play-Off turu ilk karşılaşmasında İngiliz ekibi Arsenal ile sahasında oynayacağı maçın hazırlıklarına, Can Bartu Tesisleri’nde bugün yaptığı antrenmanla devam etti.

Sakatlığı nedeniyle bir süredir özel program dahilinde çalışan Mehmet Topal, bugünkü antrenmanın tamamında takımla birlikte yapılan çalışmalarda yer aldı.

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetimindeki antrenman saat 11.00’de başladı ve 1 saat 20 dakika sürdü.  Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman, 3 grup halinde yapılan 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla devam etti. Antrenman, taktiksel ve bireysel çalışmalarla noktalandı. Kaleci antrenörümüz Murat Öztürk’le takımdan ayrı çalışmalar yapan kalecilerimiz, taktik çalışmada, dönüşümlü olarak görev aldı.

Fenerbahçemiz Arsenal maçı hazırlıklarını, 20 Ağustos Salı günü Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla tamamlayacak ve ardından tesislerde kampa girecek. Saat 19.00’da başlayacak bu antrenmanın ilk 15 dakikası basın mensuplarına açık tutulacak.