30.08.2013

Antrenmandan Notlar

Spor Toto Süper Lig’in 3. haftasında, 31 Ağustos Cumartesi günü Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda Sivasspor ile karşılaşacak olan Fenerbahçemiz, hazırlıklarını akşam saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

 Başkanımız Aziz Yıldırım ile Asbaşkanlarımız Nihat Özbağı ve Mithat Yenigün ise Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’ne gelerek, antrenmanın bir bölümünü izlediler.

 Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde saat 19.00’da başlayan ve 1 saat 20 dakika süren çalışma basın mensuplarına kapalı gerçekleştirildi. Koşu, ısınma ve koordinasyon hareketleriyle başlayan antrenmanda, 3 gruba ayrılan oyuncularımız 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptı. Ardından 3 grup halinde yarı sahada dönüşümlü olarak 8’e 8 çift kale maç yapan futbolcularımız, bireysel çalışmalarla antrenmanı tamamladılar.

 Öte yandan Nijeryalı oyuncumuz Joseph Yobo, dizindeki ağrılar nedeniyle tedavi ve çalışmalarını takımda ayrı olarak yaptığı antrenmanla sürdürdü.

 Takımımız, Sivasspor maçının hazırlıklarını 30 Ağustos Cuma günü yapacağı antrenmanla tamamlayacak.  Saat 19.00’da başlayacak çalışma, basın mensuplarına kapalı gerçekleştirilecek.