24.07.2012

Antrenmandan Notlar

Yeni sezon hazırlıklarının ikinci etabı için Avusturya’da bulunan Fenerbahçemiz, bugün sabah saatlerinde SV Bad Erlach antrenman sahasında yaptığı antrenmanla çalışmalarını sürdürdü.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde TSİ 11.30’da başlayan antrenman, 1 saat 15 dakika sürdü. Dün akşamki Dinamo Tiflis maçında uzun süre görev alan oyuncularımız, otelin arkasındaki ormanlık alanda yaptıkları koşu ve rejenerasyon çalışmalarıyla antrenmanı tamamladı. Diğer oyuncularımız ise koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmanı 2 grup halinde yaptıkları 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla sürdürdü. Kanat organizasyonlarının ardından antrenman, dar alanda yapılan çift kale maçla noktalandı.

Serdar Kesimal ve Gökhan Gönül antrenmana çıkmadı. Bu oyuncularımız otelin salonunda yaptıkları çalışmalarla hazırlıklarını sürdürdü.

Bu arada Fenerbahçemizin bugünkü antrenmanını izleyen Viyana Fenerbahçeliler Derneğimizin yöneticileri, Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman ile oyuncularımız Recep Niyaz ve Salih Uçan’a çiçek ve çikolata hediye etti.

Fenerbahçemiz Avusturya kampında, 25 Temmuz Çarşamba günü sabah saatlerinde yapacağı antrenmanla hazırlıklarını sürdürecek. SV Bad Erlach sahasında TSİ 11.30’da başlayacak antrenman, basın mensuplarına kapalı gerçekleşecek. Ayrıca Takımımız aynı gün akşam saatlerinde Avusturya’daki 4. ve son hazırlık maçında Polonya temsilcisi Wisla Krakow karşısına çıkacak. Wiener Neustad’taki bu maç, TSİ 21.00’de başlayacak.