21.12.2013

Antrenmandan Notlar

Spor Toto Süper Lig’in 16.haftasında 22 Aralık Pazar günü deplasmanda Kardemir Karabükspor ile karşılaşacak olan Fenerbahçemiz, bu maçın hazırlıklarını sabah saatlerinde Fenerbahçe Can Bartu Tesislerimizde yaptığı antrenmanla sürdürdü.


Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde saat 10.30’da başlayan ve basın mensuplarına kapalı gerçekleştirilen antrenman, 1 saat 20 dakika sürdü.


Isınma hareketleriyle başlayan antrenmanda oyuncularımız 2 grup halinde 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptı.  Antrenman dar alanda yapılan çift kale maçla tamamlandı. Çift kale maçı kazanan yeşil takım, objektiflerimize verdiği pozla galibiyeti kutladı.


Emre Belözoğlu ve Selçuk Şahin, tedavi ve çalışmalarını takımdan ayrı yaptıkları özel programla sürdürdü. Teknik Heyetimiz tarafından özel izinli olan Joseph Yobo da antrenmana katılmadı.


Fenerbahçemiz, Kardemir DÇ Karabükspor maçının hazırlıklarını 21 Aralık Cumartesi günü yapacağı antrenmanla sürdürecek. Saat 11.00’de başlayacak çalışma basın mensuplarına kapalı gerçekleştirilecek.


Vala Gedik İlköğretim Okulu öğrencileri antrenmanı izledi
Vala Gedik Özel İlköğretim Okulu'nda eğitim gören bir grup öğrenci sabah saatlerinde Fenerbahçe Can Bartu Tesislerimize gelerek, Takımımızın antrenmanını izledi. Antrenmanın ardından oyuncularımızla tanışan öğrenciler, hatıra fotoğrafı da çektirdiler.