15.01.2014

Antrenmandan Notlar

İkinci yarı çalışmalarını Antalya'da sürdüren Profesyonel Futbol Takımımız, hazırlıklarını akşam saatlerinde konakladığı otelin antrenman sahasında gerçekleştirdiği antrenmanla sürdürdü.


Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde saat 18.45’te başlayan ve 1 saat 20 dakika süren çalışmanın 30 dakikası basına açık gerçekleştirildi.


Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenmanda 3 gruba ayrılan oyuncularımız, 5'e 2 top kapma ve pas çalışması yaptı. Oyuncularımız antrenmanı, 3 takım halinde dar alanda dönüşümlü olarak gerçekleştirdikleri hücum ve defans organizasyonları ile sürdürdü. Antrenman bireysel çalışmalarla tamamlandı.Takımımızın antrenmanını izleyen taraftarlarımız, çalışmanın sonunda oyuncularımıza çilek ikram ettiler.


Emre Belözoğlu antrenmanın ilk bölümünde takımla birlikte çalışırken, ardından takımdan ayrı özel program eşliğinde gerçekleştirdiği çalışmayla antrenmanı tamamladı. Bekir İrtegün tedavi ve çalışmalarını otelde sürdürürken, Salih Uçan da yaptığı koşu çalışması ile antrenmanı tamamladı.


Fenerbahçemiz, hazırlıklarını yarın yapacağı çift antrenmanla sürdürecek. Günün ilk antrenmanı saat 10.00’da basına kapalı, günün ikinci antrenmanı ise saat 19.00’da ilk 30 dakikası basın mensuplarına açık gerçekleştirilecek.