13.02.2014

Antrenmandan Notlar

Spor Toto Süper Lig'in 21. haftasında 16 Şubat Pazar günü Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Kasımpaşaspor ile karşılaşacak olan Fenerbahçemiz, bu maçın hazırlıklarını akşam saatlerinde Fenerbahçe Can Bartu Tesislerimizde yaptığı antrenmanla sürdürdü.


Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde  saat 18.00’de başlayan ve 1 saat 20 dakika süren antrenman basın mensuplarına kapalı yapıldı.


Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenmanda 2 gruba ayrılan oyuncularımız, 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptı. Antrenman dar alanda çift kale maçla tamamlandı.


Pierre Webo, Moussa Sow, Raul Meireles, Gökhan Gönül ve Cristian Baroni ile sol kasığında ağrıları olan Egemen Korkmaz özel program dahilinde antrenmanı tamamlarken, antrenmanın ilk bölümünde takımla çalışan Emmanuel Emenike ise antrenmanın ikinci bölümünde fizyoterapist ile yaptığı çalışmayla antrenmanı tamamladı.


Takımımız, Kasımpaşaspor maçının hazırlıklarını 14 Şubat Cuma günü saat 10.30’da basın mensuplarına kapalı yapacağı antrenmanla sürdürecek.