20.02.2014

Antrenmandan Notlar

Spor Toto Süper Lig’in 22. haftasında, 24 Şubat Pazartesi günü deplasmanda Elazığspor ile karşılaşacak olan Fenerbahçemiz, bu maçın hazırlıklarını 1 günlük iznin ardından akşam saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla sürdürdü.


Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde saat 17.00’de başlayan ve 1 saat 30 dakika süren çalışma basına kapalı gerçekleştirildi.


Isınma hareketleriyle başlayan antrenman, koordinasyon ve çabukluk çalışmasıyla devam etti. Ardından 4 gruba ayrılan oyuncularımız 5’e 2 top kapma ve pas çalışmasıyla antrenmanı sürdürdü. Antrenman, taktiksel ve bireysel çalışmalarla tamamlandı.


Raul Meireles ve Cristian Baroni takımdan ayrı özel program dâhilinde çalışırken, Egemen Korkmaz ile Moussa Sow salonda yaptıkları çalışmanın ardından sahada gerçekleştirdikleri koşu ile antrenmanı tamamladılar. İzinli olan Emmanuel Emenike ise antrenmanda yer almadı.


Fenerbahçemiz Elazığspor maçının hazırlıklarını 20 Şubat Perşembe günü basın mensuplarına kapalı yapacağı çift antrenmanla sürdürecek. Can Bartu Tesislerimizde yapılacak olan günün ilk antrenmanı saat 11.00’de, ikinci antrenmanı ise 17.00’de başlayacak.