18.08.2014

Antrenmandan Notlar

Fenerbahçemiz yeni sezon hazırlıklarını sabah saatlerinde Can Bartu Tesislerimizde yaptığı antrenmanla sürdürdü.Teknik Direktörümüz İsmail Kartal yönetimindeki antrenman, saat 10.00’da başladı ve 1 saat 20 dakika sürdü.


Olympiakos maçında görev alan oyuncularımız antrenmanı rejenerasyon çalışması ile tamamlarken, diğer oyuncularımız ise üst sahada çalıştı. Koşu, ısınma ve koordinasyon hareketlerinin ardından dar alanda pas organizasyonları çalışan oyuncularımız, antrenmanı çift kale maçla tamamladılar.


Teknik heyetten izinli olan Cristian Baroni antrenmanda yer almazken, Diego Ribas ve Egemen Korkmaz ise özelprogram dahilinde tedavi ve çalışmalarını sürdürdü.Profesyonel Futbol Takımımız yeni sezon hazırlıklarını 18 Ağustos Pazartesi günü Can Bartu Tesislerimizde yapacağı çalışma ile sürdürecek. Antrenman, 10.30’da başlayacak.Takımımız Roma’ya gidiyor
Fenerbahçemiz antrenman sonrasında öğle saatlerinde özel uçakla Roma’ya gidecek. Profesyonel Futbol Takımımız 7. hazırlık maçında, 19 Ağustos 2014 Salı günü Roma ile  Roma Olimpiyat Stadı’nda karşılaşacak. Maçın başlama saati 21.45.