26.07.2011

Antrenmandan Notlar

Fenerbahçemiz yeni sezon hazırlıklarına, akşam saatlerinde Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla devam etti. Bir süredir tedavileri devam eden Emmanuel Emenike ile Sezer Öztürk de takımla birlikte çalışmaların tamamında yer aldı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 19.00’da başlayan ve 1 saat 20 dakika süren antrenman boyunca Kocaman’ın yardımcıları Fahrudin Ömeroviç ve İsmail Kartal, antrenör Turgay Altay, kaleci antrenörü Murat Öztürk, kondisyoner Alper Aşçı, bireysel oyuncu antrenörü Dolu Arslan ile maç analisti Arda Keskin çalışmada hazır bulundu.

Sakaryaspor maçında görev alan oyuncularımız antrenmanı rejenarasyon çalışması tamamladı.Diğer oyuncularımız ise koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmanı 2 grup halinde yaptıkları top kapma ve pas çalışması ile sürdürdü. Oyuncularımız antrenmanı dar alanda yaptıkları çift kale maçla tamamladılar.

Öte yandan Alex de Souza’nın tedavisine tesislerde devam edilirken, Gökhan Gönül ile Selçuk Şahin de tedavi ve çalışmalarını tesislerimizde sürdürdüler.

Takımımızın programı

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman, Türkiye Futbol Federasyonu’nun Spor Toto Süper Ligi 9 Eylül 2011 tarihine erteleme kararının ardından, Takımımıza 5 Ağustos 2011 tarihine kadar izin verdi.
Fenerbahçemiz yeni sezon hazırlıklarına 5 Ağustos Cuma günü saat 18:00’de Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla devam edecek.