22.07.2011

Antrenmandan Notlar

Fenerbahçemiz hazırlıklarına, akşam saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla devam etti.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 19.00’da başlayan ve 1 saat 20 dakika süren basına kapalı antrenman boyunca Kocaman’ın yardımcıları Fahrudin Ömeroviç ve İsmail Kartal, antrenör Turgay Altay, kaleci antrenörü Murat Öztürk, kondisyoner Alper Aşçı, bireysel oyuncu antrenörü Dolu Arslan ile maç analisti Arda Keskin çalışmada hazır bulundu.

Dünkü Shakhtar Donetsk maçında görev alan oyuncularımız, rejenerasyon çalışmasının ardından ayak tenisi oynayarak antrenmanı tamamladı. Diğer oyuncularımız ise koşu ve ısınma hareketlerinin ardından dar alanda pas organizasyonları ile başladıkların antrenmanı hücum-defans varyasyonları ve dar alanda yaptıkları çift kale maçla noktaladı.

Sakatlığı süren Alex de Souza antrenmana çıkmadı, tedavi ve çalışmalarını tesislerde sürdürdü. Sezer Öztürk, Mamadou Niang ve Emmanuel Emenike, Bireysel Oyuncu Antrenörümüz Dolu Arslan eşliğinde takımdan ayrı olarak sahada yaptıkları çalışmalarla antrenmanı tamamladı. U19 Milli Takımı ile Romanya’da bulunan Gökay İravul ile Copa America’da görev alan oyuncularımız Diego Lugano ve Andre Santos ise antrenmanda yer almadı.

Takımımız 23 Temmuz Cumartesi günü Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı çift antrenmanla hazırlıklarını sürdürecek. Saat 10.00’da başlayacak ilk antrenman basına kapalı, saat 19.00’da başlayacak ikinci antrenman ise basına açık gerçekleştirilecek.