07.05.2015

Antrenmandan Notlar

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu’nun 30. haftasında, 9 Mayıs Cumartesi günü, deplasmanda, Medicana Sivasspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını, Can Bartu Tesislerimizde bugün akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü.
 

Teknik Direktörümüz İsmail Kartal yönetimindeki antrenman saat 18.00’da başladı ve 1 saat 25 dakika sürdü. Koşu, ısınma hareketleriyle başlayan antrenmanda 3 gruba ayrılan oyuncularımız 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptılar. Dar alanda yapılan hücum defans organizasyonlarıyla devam eden antrenman, dar alanda yapılan çift kale maç ve sonrasında yapılan bireysel çalışmalarla tamamlandı.
 

Antrenmanın ilk bölümünde yer alan Mehmet Topuz ikinci bölümde özel program dahilinde çalışırken, Selçuk Şahin çalışmalarını takımdan ayrı sürdürdü. 
 

Takımımızın antrenmanını Amsterdam’dan gelen Amsterdamsche FC Genç Futbol Takımı da izledi ve antrenman sonunda Dir Kuyt’la fotoğraf çektirdi.
 

Medicana Sivasspor maçı hazırlıkları, 8 Mayıs Cuma günü yapılacak antrenmanla tamamlanacak. Can Bartu Tesislerimizdeki bu antrenman saat 11.00’da başlayacak.