13.07.2015

Antrenmandan Notlar

Profesyonel Futbol Takımımız, yeni sezon hazırlıklarını akşam saatlerinde Can Bartu Tesislerimizde yaptığı antrenman ile sürdürdü.


Teknik Direktörümüz Vitor Pereira yönetimindeki antrenman saat 19:00’da başladı ve 1 saat 20 dakika sürdü. Isınma hareketleriyle başlayan antrenmanda 2 gruba ayrılan oyuncularımız 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptılar. Pas organizasyonları ve şut çalışmalarıyla devam eden antrenman çift kale maçlarla tamamlandı.
 

Kampta sol bileğine bir darbe alan Ertuğrul Taşkıran ve Zob Ahan maçında sağ bacak üst ön adelesine darbe alan Milos Krasic takımdan ayrı özel program dahilinde çalışmalarını sürdürdü. Ayrıca oyuncularımız antrenmanda Süper Lig’in yeni sezonunda oynanacak toplarla çalıştı.
 

Fenerbahçemiz yeni sezon hazırlıklarını, 14 Temmuz Salı günü sabah saatlerinde yapacağı antrenmanla sürdürecek. Can Bartu Tesislerimizdeki antrenman saat 10:00'da başlayacak. Daha sonra kafilemiz yeni sezon hazırlıkları kapsamında Sivasspor’la yapacağı hazırlık maçı için Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan 12:30’da kalkacak özel uçakla Sivas’a hareket edecek. Sivas 4 Eylül Stadı’nda oynanacak karşılaşma saat 21:00’da başlayacak.