18.07.2015

Antrenmandan Notlar

Fenerbahçemiz, yeni sezon hazırlıklarını 1 günlük iznin ardından bugün sabah saatlerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü.  Takımımız, yeni sezon hazırlıkları kapsamında  bu akşam saat 20.30’da Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda Portekiz temsilcisi Vitoria Guimaraes ile oynayacağı hazırlık maçı öncesinde son çalışmasını sabah saatlerinde Can Bartu Tesislerimizde gerçekleştirdi.
 

Teknik Direktörümüz Vitor Pereira yönetimindeki antrenman saat 10.00’da başladı ve 1 saat 15 dakika sürdü.
 

Isınma hareketleriyle başlayan antrenmanda 2 gruba ayrılan oyuncularımız, 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptılar. Antrenman, dar alanda gerçekleştirilen hücum defans organizasyonları ve bireysel çalışmalarla tamamlandı.
 

Mehmet Topal, Mehmet Topuz ve Robin van Persie, tedavi ve çalışmalarını takımdan ayrı gerçekleştirdikleri özel program dâhilinde sürdürdü. Dnipro maçında sağ ayağındaki baş parmak tırnağı kırılan ve ardından tırnağı çekilen Raul Meireles ise antrenmana katılmadı.

Teknik heyet tarafından izinli olan Senegalli oyuncumuz Moussa Sow, antrenmanda yer almadı. 
 

Fenerbahçemiz, bugün saat 20.30’da Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda Portekiz temsilcisi Vitoria Guimaraes ile karşı karşıya gelecek. Karşılaşma D-Smart’tan canlı olarak yayınlanacak.