23.08.2011

Antrenmandan Notlar

Fenerbahçemiz yeni sezon hazırlıklarının ikinci etabını Osnatel Arena Stadyumu’nda yaptığı akşam antrenmanı ile tamamladı.

Werder Bremen ile oynanacak hazırlık maçının yapılacağı Osnatel Arena Stadyumu’nda Aykut Kocaman yönetiminde TSİ 20.30’da başlayan ve 1 saat 15 dakika süren antrenman boyunca Kocaman’ın yardımcıları Fahrudin Ömeroviç ve İsmail Kartal, antrenör Turgay Altay, kaleci antrenörü Murat Öztürk ile maç analisti Arda Keskin de çalışmada hazır bulundu.

Palermo maçında görev alan oyuncularımız antrenmanı rejenerasyon çalışması ile tamamladı. Diğer oyuncularımız ise koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenman da 2 grubu ayrılarak, 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptı. Ardından dar alanda yapılan pas organizasyonları yapan oyuncularımız antremanı yine dar alanda yaptıkları çift kale maçla tamamladılar. Kalecilerimiz Mert Günok, Serkan Kırıntılı ve Ertuğrul Taşkıran, kaleci antrenörümüz Murat Öztürk ile takımdan ayrı çalışmalarını tamamladıktan sonra çift kale maçta dönüşümlü olarak görev aldı.

Antrenmana ağrıları bulunan Mehmet Topuz, sol pubis kemiğinde ağrıları olduğu için tedavi  için İstanbul’a dönen Semih Şentürk ile U18 Milli Takımı’nın kampında bulunan Recep Niyaz katılmadı. 

Öte yandan Diego Lugano ise çalışmalarını kondisyoner Alper Aşçı ile fizyoterapist Orhan Şakir eşliğinde kaldıkları otelde sürdürdü. 
  
Takımımız Werder Bremen maçına hazır

Bu antrenman ile ikinci etap çalışmalarını tamamlayan Fenerbahçemiz 23 Ağustos Salı günü Osnatel Arena Stadyumu’nde oynanacak olan özel maçta Werder Bremen ile karşı karşıya gelecek. Karşılaşmanın başlama saati Türkiye saati ile 19.30.Takımmızın maçın ardından özel uçakla Türkiye’ye hareket edecek.