27.10.2015

Antrenmandan Notlar

Spor Toto Süper Lig’in 10.haftasında 29 Ekim Perşembe günü saat 19.00’da Osmanlıspor ile deplasmanda karşılaşacak olan Fenerbahçemiz, bu maçın hazırlıklarını sabah saatlerinde Can Bartu Tesislerimizde yaptığı antrenmanla sürdürdü.
 

Teknik Direktörümüz Vitor Pereira yönetimindeki antrenman saat 11:00’de başladı ve 1 saat 15 dakika sürdü.
 

Galatasaray maçında görev alan oyuncularımız antrenmanı aktif dinlenme çalışmasıyla tamamladı. Diğer oyuncularımız ise ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmanda, 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptı. Şut çalışmasıyla süren antrenman, dar alanda gerçekleştirilen çift kale maçla tamamlandı.
 

Volkan Şen, antrenmanın tamamında takımla birlikte çalışırken Caner Erkin ve Abdoulaye Ba'ya, takımdan ayrı özel program uygulandı. Michal Kadlec ise antrenmanın ilk bölümünde takımla birlikte, ikinci bölümünde takımdan ayrı özel program dâhilinde çalıştı.
 

Takımımız, Osmanlıspor maçının hazırlıklarını 28 Ekim Çarşamba günü Can Bartu Tesislerimizde yapacağı antrenmanla sürdürecek. Bu antrenman saat 11:00’de başlayacak. Kafilemiz, antrenmanın ardından Ankara'ya hareket edecek.