26.12.2015

Antrenmandan Notlar

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonunun 17. haftasında, 28 Aralık Pazartesi günü Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde Medicana Sivasspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını, bugün öğle saatlerinde Can Bartu Tesislerimizde yaptığı antrenmanla sürdürdü.
 

Can Bartu Tesislerimize gelen Mediha Turhan Tansel Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi öğrencileri antrenman öncesinde futbolcularımızla bir araya gelerek, onlarla fotoğraf çektirdi.
 

Teknik Direktörümüz Vitor Pereira yönetimindeki antrenman saat 14.00'te başladı ve 1 saat 20 dakika sürdü. 
 

Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman, dar alanda yapılan pas organizasyonlarıyla devam etti. Ardından 2 gruba ayrılan futbolcularımız 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptı. Daha sonra yeniden 2 gruba ayrılarak ayak tenisi maçı yapan oyuncularımız, dar alanda gerçekleştirilen çift kale maçla antrenmanı tamamladı.
 

Rehabilitasyon süreci devam eden oyuncumuz Raul Meireles antrenmanda yer almazken, Alper Potuk ve Luis Nani ise takımdan ayrı özel program dâhilinde çalışmalarını sürdürdü. Ertuğrul Taşkıran’ın da tedavisine devam edildi.
 

Medicana Sivasspor maçı hazırlıkları 26 Aralık Cumartesi günü yapılacak antrenmanla devam edecek. Can Bartu Tesislerimizdeki bu antrenman saat 11.00’te başlayacak.