22.04.2016

Antrenmandan Notlar

Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu 30. hafta mücadelesinde, 24 Nisan Pazar günü Trabzonspor ile Hüseyin Avni Aker Stadı’nda karşılaşacak olan Fenerbahçemiz, bu maçın hazırlıklarını sabah saatlerinde Can Bartu Tesislerimizde yaptığı antrenmanla sürdürdü.
 

Teknik Direktörümüz Vitor Pereira yönetiminde saat 11.00’de başlayan çalışma 1 saat 10 dakika sürdü.
 

Futbolcularımız, ısınma ve koordinasyon hareketlerinin ardından 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptılar. Pas organizasyonlarının ardından dar alanda yapılan çift kale maç sonrası antrenman bireysel çalışmalarla son buldu.
 

Josef de Souza, Diego Ribas ve Jose Fernandao takımdan ayrı özel program dâhilinde çalışırken, Lazar Markovic ise tedavi ve çalışmalarını takımdan ayrı sürdürdü.
 

Fenerbahçemiz, Trabzonspor maçı hazırlıklarını 23 Nisan Cumartesi günü Can Bartu Tesislerimizde saat 11.00’de başlayacak antrenmanla tamamlayacak.
 

Profesyonel Futbol Takımımıza Ziyaret

Türkiye Engelliler Vakfı (TÜREV) tarafından Fenerbahçe Can Bartu Tesislerimize getirilen Minik Kanaryalar, Takımımızın sabah saatlerinde yaptığı antrenmanı izledi. Antrenman öncesinde futbolcularımızla bir araya gelen çocuklar, fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.