09.02.2012

Antrenmandan Notlar

Spor Toto Süper Lig’in 26. Haftasında, 12 Şubat Pazar günü deplasmanda KDÇ Karabükspor ile karşılaşacak olan Fenerbahçemiz, hazırlıklarını akşam saatlerinde kar yağışı altında yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde saat 17.00’de başlayan ve 1 saat 25 dakika süren antrenman, basına açık gerçekleştirildi.

Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenmanda 4 gruba ayrılan oyuncularımız, 5’e 2 top kapma ve pas çalıştılar. Ardından pas organizasyonları çalışan oyuncularımız, antrenmanı dar alanda yaptıkları çift kale maçla tamamladı.

Sol arka üst adelesinde zorlama tespit edildiği için dün akşam saatlerinde yapılan antrenmana tedbir amaçlı katılmayan Reto Ziegler, bugünkü antrenmanın ilk bölümünde takımla birlikte çalıştı. Top kapma ve pas çalışmasının ardından takımdan ayrılan Ziegler, antrenmanı bireysel oyuncu antrenörümüz Dolu Arslan ile birlikte yaptığı çalışma ile tamamladı.

Gökhan Gönül de, bireysel oyuncu antrenörümüz Dolu Arslan ile bir süre çalıştıktan sonra tesislerimize geçerek, tedavisini içeride sürdürdü. Geçtiğimiz günlerde Almanya’da ameliyat olan Sezer Öztürk ile Emre Belözoğlu’nun da tedavisi sürüyor.

Fenerbahçemiz, KDÇ Karabükspor maçının hazırlıklarını 10 Şubat Cuma günü Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla sürdürecek. Saat 17.00’de başlayacak antrenman basına kapalı gerçekleştirilecek.