23.12.2014

Atletizm Genç Takimlarimiz Ödüllerini Aldi

Boğaziçi Üniversitesi Spor Kurulu tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Boğaziçi Üniversitesi Spor Ödülleri, Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen ödül töreniyle sahiplerini buldu. 
 

Gecede, geçtiğimiz eylül ayında İspanya'da gerçekleştirilen Avrupa Şampiyon Kulüpler Şampiyonası'nda bir ilki gerçekleştirerek hem genç erkekler hem de genç bayanlarda şampiyonluğa ulaşan Fenerbahçe Atletizm Şubemiz de ödüle layık görüldü. Ödül törenine Kulübümüz Asbaşkanlarından Turhan Şahin, Amatör Şubeler Koordinatörü Fikret Çetinkaya, Atletizm Şubesi Sorumlusu Gürsel Özyurt, Genç Bayan Takımı kaptanımız Yudum İliksiz ve Genç Erkek Takımı kaptanımız Samir Akovalı katıldı.
 

Amatör spor dallarında üstün başarı elde etmiş sporcuları takdir ve teşvik etme amacıyla verilen sporcu kardeşliği ödülüne layık görülen Fenerbahçe Genç Erkek ve Genç Bayan Atletizm takımlarımızın ödüllerini takım kaptanları Yudum İliksiz ve Samir Akovalı aldı.
 

Asbaşkan Turhan Şahin bu başarıda emeği geçen herkese teşekkür ederken, Amatör Şubeler Koordinatörü Fikret Çetinkaya ve Atletizm Şubesi Sorumlusu Gürsel Özyurt başarı elde etmenin ve ödül almanın mutluluğunu yaşadıklarını söylediler.
 

Genç bayan ve genç erkek atletizm takımı kaptanlarımız Yudum İliksiz ve Samir Akovalı da tüm takım arkadaşları adına çok mutlu olduklarını ve bundan sonra daha da çok çalışacaklarını belirttiler.