Aykut Kocaman: "başka Anlamlar Yüklenmesin"

07.03.2012

Aykut Kocaman: "başka Anlamlar Yüklenmesin"

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman, Gençlerbirliği maçı öncesi oyuncusu Emre Belözoğlu ile yaptığı görüşmenin, her oyuncuyla her zaman yapılan rutin görüşmelerden biri olduğunu, buna başka anlamlar yüklenmemesi gerektiğini söyledi.

Maç günü Emre ile yaptığı görüşmenin içeriğinin, kesinlikle bugün bazı gazetelerde yer alan haberlerdeki gibi olmadığını belirten Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman, konuyla ilgili olarak resmi internet sitemize şu açıklamayı yaptı:

"Bugün bazı gazetelerde Gençlerbirliği karşılaşması öncesinde Emre Belözoğlu ile aramızda geçtiği iddia edilen bir takım diyalogların, haber olarak yer aldığını gördüm.

Maç günü Emre ile bir görüşme yaptığım doğrudur. Ancak bu görüşmenin içeriği kesinlikle haberlerde yer aldığı şekilde değildir. Emre ile yaptığımız görüşmenin hiç bir bölümünde geleceğe yönelik herhangi bir değerlendirme ya da bu anlama gelebilecek bir konuşma yapmadık.

Bu tip görüşmeler, konuşmalar futbolcu ile antrenörü arasında her zaman yapılan, takımımızın içindeki tüm futbolcularla yaptığımız türden görüşmelerdir. Emre ile de görüşmemiz bu şekilde olmuştur, başka anlamlar yüklenmesin"