Aykut Kocaman: "bizim İçin Güzel Bir Hafta Oldu"

10.03.2013

Aykut Kocaman: "bizim İçin Güzel Bir Hafta Oldu"

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman, skordan ziyade 3 puanını önemine dikkat çekti ve Fenerbahçe için güzel bir hafta olduğunu belirtti.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman, "Bu kadar açık bir skor girdiğimiz gol pozisyonu açısından değerlendirilirse çok da doğru değil. 4-1'den ziyade üç puan daha önemli" dedi.

Maçı değerlendiren Aykut hoca, "Bizim takımın artık klasiği haline geldi golü erken yeme alışkanlığı. Sonrasında çabuk golü bulduk. Takım öne geçmek için müthiş bir çaba harcadı. 2-1'den sonra Bursaspor'un oyunu bizim sahaya yıkma isteği vardı ama sonrasında da üçüncü golü bulduk. İzleyenler için de yüksek bir tempoda keyifli bir maç oldu" diye konuştu.

Puan farkının 4'e düşmesi ile ilgili soruya Kocaman, "Hesaplarla ilgili konuşuyoruz ama çok da tutmayabiliyor. Bu hafta bizim için güzel bir hafta oldu. Yarın akşamdan sonra da Plzen maçını düşünmeye başlayacağız. Şu virajı iyi atlatırsan nefes alıp yeni bir seri için kavga etmeye başlayacağız" yanıtını verdi.