Aykut Kocaman: "daha Önce Yaptik, Yine Yapacağiz"

05.11.2012

Aykut Kocaman: "daha Önce Yaptik, Yine Yapacağiz"

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman, sakatlığı bulunan oyuncularımızın da iyileşmesiyle, daha önce ortaya koydukları mücadele gücü ve temposu yüksek futbol anlayışını tüm sezona yaymak istediklerini belirterek, "Biz bunu daha önce de yaptık, yine yapacağız" dedi.

Aykut Kocaman, Takımımızın bugün gerçekleştirdiği antrenmanın ardından basın mensuplarına yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Zor bir dönemden geçiyoruz. Avrupa’da işler iyi gidiyor ama ligde puan olarak standartlarımızın altındayız. Özellikle son iki sezonda ve son dönemde Türkiye Ligi’ni domine etmiş bir takımın, bir an önce kendi standartlarını yakalaması gerekiyor. Ama şunu da söylemek istiyorum. Bu zor günlerde futbolcularımın verdiği reaksiyon, birlikte hareket etme duygusu beni geleceğe yönelik umutlandırıyor. Toplantılarda kamplarda; herkesteki taşın altına elini koyma gayretini görüyorum ve bundan son derece memnunum. Fenerbahçe’de çok zorlu zamanları da güzel günleri de hep birlikte yaşadık. Şampiyon olduk, kupalar aldık. Sakat futbolcularımızın da takıma katılmasıyla, bu sezon bazı maçlarda ortaya koymayı başardığımız mücadele gücü, temposu yüksek futbol anlayışını, sezonun tümüne yaymak istiyoruz. Bunu yapacak kalitemiz ve gücümüz var. Yine kazanan takım olmak istiyoruz. Biz bunu daha önce de yaptık, yine yapacağız. Kimse umutsuzluğa kapılmasın. Her şey çok güzel olacak"