Aykut Kocaman: "fenerbahçe'nin Başarisi"

12.04.2013

Aykut Kocaman: "fenerbahçe'nin Başarisi"

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman, her şeyden evvel çok mutlu olduklarının altını çizerek, “Bu Aykut Kocaman'ın değil, Fenerbahçe'nin başarısı” dedi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Aykut Kocaman, “Her şeyden evvel, çok mutluyuz.  Buna ilave edecek çok şey yok. Gerektiği gibi oynayıp gereken skoru aldığımız için çok mutluyuz. Lazio turu almak çok istiyordu. Basında çıkan haberler motivasyon içindi, çok büyük efor sarf ettiler. Avantajı korumak durumundaydık, herkes duruma göre oynadı. Turu geçtik gerçekten çok mutluyuz” diye konuştu.

Bu Aykut Kocaman'ın değil, Fenerbahçe'nin başarısı” diyen Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz sözlerini şu ifadelerle tamamladı:

“Daha evvel Fenerbahçe'nin bir ortalaması var yakalayacaktır demiştim. Yakaladık biraz üstüne de çıktık. Bu Aykut Kocaman'ın değil, Fenerbahçe'nin başarısı. Biz çıtanın yüksek kalması için çaba gösteriyoruz. Eskişehir maçını kazanıp finale çıkmak için çaba göstereceğiz. Bu takım nasıl gerekiyorsa öyle oynamasını biliyor. Umarım bundan sonraki turda aynı şeyleri sahaya koymasını beceririz”