Aykut Kocaman: "henüz İlk Yari Bitti"

07.03.2013

Aykut Kocaman: "henüz İlk Yari Bitti"

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman, deplasmanda Çek ekibini 1-0 yenerek küçük de olsa bir avantaj yakaladıklarını belirtti ve ekledi: "Henüz ilk yarı bitti. 1-0 öndeyiz."

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Aykut Kocaman, "Çok organize, ofansif gücü yüksek bir takımla oynadık. Bu anlamda bugünkü oyun kimseyi aldatmasın. Rakibin ofansif zafiyetleri Fenerbahçe futbol takımının çok doğru oynamasından kaynakladı. Henüz ilk yarısı bitti, 1-0 öndeyiz. Küçük de olsa avantaj yakaladık. Turu çevirecek çapta bir takımla oynayacağımızı unutmayacağız" diye konuştu.

Rövanş maçında da aynı oyunu oynamak istediklerini belirten Aykut hoca, "Alışkanlık uzun maratonda önemli. Geçen sezon Süper Final'de yakaladığımız oyunu yakalamak önemli. İkinci maçta da bu oyunu devam ettirmeye çalışmamız çok önemli" dedi.

Oyuncu değişikliği ile ilgili soru üzerine ise Kocaman, "Webo çıkıyordu oyundan, gol atınca morallendiği için oyunda kalmasını istedik ve Sow'u çıkardık. Keşke ilkini yapsaydık, çünkü 1 dakika sonra sakatlık geçirdi" ifadelerini kullandı.