Aykut Kocaman: "maçi Kazanacak Aksiyonu Gösteremedik"

05.05.2013

Aykut Kocaman: "maçi Kazanacak Aksiyonu Gösteremedik"

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman, İstanbul Büyükşehir Belediye maçında takımının oynadığı oyundan menun olmadığını belirterek, maçı kazanabilecek aksiyonu gösteremediklerini ifade etti..

Maçın ardından yayıncı kuruluşa kısa bir açıklama yapan Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman, “Göreve geldiğim andan itibaren herhalde birkaç kötü oynadığımız olmuştu ama bu kadarı hiç olmamıştı. Maçtan bahsetmenin anlamı yok. Ne oyun kalitesi, ne de mücadele açısından. Maçın hiçbir anında maçı kazanabilecek aksiyon içinde olamadık. Fazla konuşmanın anlamı yok. Benfica maçı sonrasında olsa bile bu kadar düşük olmamız gerekiyordu. Şimdi kupa maçımız var. Bu maçı unutmak ve kupa maçınıa kitlenmeliyiz. Bu maçın izlerini silmemiz gerekiyor” diye konuştu. 

BASIN TOPLANTISI

Maç sonrası düzenlenen basın toplantısında konuşan Aykut Kocaman, söyleyecek bir şeyin olmadığını belirterek, “Göreve başladığım günden bu güne kadar pek çok maç oynadık, kötü maçlar da oynadık. Ama bugünkü futbol kötüyle bile tarif edilecek bir şey değildi. Söyleyecek çok fazla bir şeyim yok, kusura bakmayın. A’dan Z’ye hepimiz ayırt etmeden berbat vaziyetteydik. Kimseyi ayırmadan söylüyorum bunu. Söyleyecek çok fazla bir şey yok” dedi.

Bir gazetecinin “Galatasaray’ı alkışlayacak mısınız?” sorusuna “Hayır. Böyle bir milat için ortam uygun değil. Benim aklımda yok en azından” cevabını verdi.