Aykut Kocaman: "müthiş Bir Mücadele Örneği Gösterdik"

05.10.2012

Aykut Kocaman: "müthiş Bir Mücadele Örneği Gösterdik"

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman, Takımımızın müthiş bir mücadele örneği gösterdiğini belirterek, "Bugün sahada iyi mücadele ettik. Genel olarak bizde oh çekip rahatlama olmuyor ya da olamıyor. Çünkü futbol böyle bir oyun" dedi.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Aykut Kocaman; "Bu akşam önemli bir galibiyet aldık. Ama rahatlama olmuyor, futbolun doğası gereği. Takımımız, toz duman içindeki, her şeyin karmaşık olduğu bir ortamda, müthiş mücadele örneği gösterdiler, güzel bir galibiyet aldılar. Sadece bunun sevinci var. Tüm Fenerbahçelilere hayırlı olsun" açıklamasını yaptı.

B. Mönchengladbach karşısında alınan galibiyete sadece Takımın değil, bütün Fenerbahçelilerin de ihtiyacı olduğunu vurgulayan Aykut Kocaman: "Kasımpaşa maçı neyin sonu, Mönchengladbach maçı neyin başlangıcı hakkında bir şey söyleyemem. Öncelikle suların durulması lazım. Sular durulur ve berraklaşırsa sağlıklı değerlendirme yaparız. Ama Fenerbahçe’nin bu galibiyete ihtiyacı vardı. Sadece futbol takımının değil tüm Fenerbahçelilerin ihtiyacı vardı. Fenerbahçe’yi seven herkesin ihtiyacı vardı. Kutlu olsun, herkese armağan olsun.Bugün güzel bir mücadele sergiledi takım, doğru işler yaptı. Zaman zaman topun arkasına geçtiler, zaman zaman başarılı organizasyonlar yaptılar. Sonuçta zorlu maçtan 4 gollü galibiyetle ayrılmak mutluluk verici" şeklinde konuştu.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman,yaşananların ardından duygularının sorulması üzerine ise "Şu an o duygularımı anlatmamak daha doğru, umarım bir gün konuşuruz" cevabını verdi.