Aykut Kocaman: "seyircimizle Birlikte Galibiyeti İstiyorduk"

20.09.2012

Aykut Kocaman: "seyircimizle Birlikte Galibiyeti İstiyorduk"

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman, Marsilya karşısında alınan beraberlikle Avrupa Ligi’ne istediğimiz gibi başlayamadığımızı belirterek; "Söylenecek bir şey yok. İlk gole kadar dengeli oynadık. Savunma azmi ve yerleşimimiz yüksekti.  Seyircimizle birlikte galibiyeti istiyorduk" dedi.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Aykut Kocaman; "İlk gole kadar dengeli bir oyun sergilediğimizi belirtmek isterim. Golden sonra oyunda biraz açılma oldu.  İkinci yarıda bu açılmayı gidermek istiyorduk. Topun bizde kalmasını istiyorduk; ama istediğimiz gibi başlamadık. İkinci golden sonra oyuna sıkıca tutunduk. Sonrasında baskı bekliyorduk. Öyle ya da böyle son saniyeye getirdik ama bizim için sıkıntılı bir skor oldu" şeklinde konuştu.

Maç içerisinde yaptığı değişiklikler ile ilgili olarak da bir açıklama yapan Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman; "Değişiklikler duruma dönük oldu. Selçuk oyuna girecekti. Caner’in değişiklik istemesinden dolayı 3. hakkı kullandık. İstenilen olmadı. Bu bir gerçek" açıklamasını yaptı.

Sözlerini Marsilya karşısında alınan beraberlikle büyük bir avantaj yitirdiklerini belirterek noktalayan Aykut Hoca; "Moral bozukluğu bizim için iyi olmadı. Son dönemdeki en istekli seyirci topluluğumuzla galibiyeti istiyorduk. Son dakika golü demoralize etti bizi" dedi.