Aykut Kocaman Yönetiminde 11 Derbide 10 Galibiyet

30.04.2012

Aykut Kocaman Yönetiminde 11 Derbide 10 Galibiyet

Spor Toto Süper Final Şampiyonluk Grubu'nda Beşiktaş'ı 2-1 yenen Fenerbahçemiz, teknik direktörümüz Aykut Kocaman yönetiminde oynadığı 11 derbide sadece 1 kez yenildi.

Takımımızın başında ikinci sezonunu geçiren ve geçtiğimiz ay sözleşmesi 3 yıl uzatılan Kocaman, takımını saha kenarından yönettiği 11 derbide sadece 1 kez yenilgi yaşadı.

Kocaman'lı Fenerbahçe, Süper Lig'de geçen sezon Kadıköy'deki maçlarda ezeli rakipleri Beşiktaş ile 1-1, Galatasaray ile 0-0 berabere kalırken, Fiyapı İnönü Stadı'nda Beşiktaş'ı 4-2, Türk Telekom Arena'da Galatasaray'ı ise 2-1 yendi.

Fenerbahçemiz, Aykut Kocaman yönetiminde geçen sezon başında Almanya'da oynanan özel maçta ise Galatasaray'ı 1-0 mağlup etti.

Takımımız, bu sezon ise Lig Grubu'nda Fiyapı İnönü Stadı'ndaki Beşiktaş derbisinden 2-2 berabere ayrılırken, Türk Telekom Arena'da Galatasaray'a 3-1 yenildi. Kadıköy'de Beşiktaş'ı 2-0 mağlup etti, Galatasaray ile 2-2 berabere kaldı. Süper Final Şampiyonluk Grubu'nda ise Galatasaray'ı Türk Telekom Arena'da 2-1, Beşiktaş'ı da Kadıköy'de aynı sonuçla mağlup etti.

Kocaman yönetimindeki Fenerbahçemiz, lig maçlarında da Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda yenilgi yüzü görmedi.