Aziz Yildirim: "bizim İçin Dönülmez Tek Yol Fenerbahçe"

20.07.2012

Aziz Yildirim: "bizim İçin Dönülmez Tek Yol Fenerbahçe"

Başkanımız Aziz Yıldırım, gücü ve ömrü yettiği sürece Fenerbahçe’nin yanında olacağını belirterek,  "Ve bilinmelidir ki; artık bizim için dönülmez tek yol Fenerbahçe" dedi.

Taraftarların ’Başkan niye konuşmuyor? Niye susuyor?’ diye düşündüğünü bildiğini söyleyen Aziz Yıldırım, her şeyin bir zamanı olduğunu da sözlerine ekledi.

Dünya Fenerbahçeliler Günü kutlamaları kapsamında Caddebostan Sahili’nde düzenlenen 19.07 Fest’te, sahneden taraftarlara hitaben bir konuşma yapan Başkanımız Aziz Yıldırım, konuşmasının başında Maltepe Cezaevi’nde yatan taraftarlarımıza selam gönderdi  ve tüm Fenerbahçelilerin 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü’nü kutladı. Başkanımız Aziz Yıldırım sözlerine şöyle devam etti:

Asla yalnız yürütmediniz

"Büyük Fenerbahçeliler,
Uzun bir aradan sonra sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Yaşanan bu süreçte en büyük gücümüz sizler oldunuz. Bizler, sizin sayenizde Fenerbahçe yolunda asla yalnız yürümedik. Silivri’de, Çağlayan’da, Avrasya Maratonu’nda, Topuk Yaylası’nda, Bağdat Caddesi’nde, Yılbaşı’nda, Babalar Günü’nde, Metris’te bayrağımızı gururla taşıdınız, renklerimize sahip çıktınız; bizlerin saygınlığı, gururu ve en önemlisi özgürlüğümüz oldunuz. Şimdi artık ileriye, çok daha ileriye bakma zamanıdır… Size söz veriyorum ki; gücüm elverdiğince, ömrüm yettiğince Fenerbahçe nerede olursa, orada olacağım… Ve bilinmelidir ki; artık bizim için dönülmez tek yol Fenerbahçe. Var olun, Sağ olun. Sizlerle birlikte çok daha güçlü çok daha yıkılmaz bir şekilde"

Her şeyin bir zamanı var

Daha sonra Ramazan Ayını ve ardından gelecek Ramazan Bayramını kutlayan Başkanımız Aziz Yıldırım, sözlerini şöyle tamamladı:

"Daha önümüzde çok zaman var. Daha çok şeyler konuşacağız. ’Başkan niye susuyor? Niye konuşmuyor?’ diyorsunuz, biliyorum. Ama her şeyin bir zamanı var. Ben ve arkadaşlarım, Metris’teki günlerimizdeki desteklerinizi asla unutmayacağız"