Bahar Toksoy Guidetti, Melis Yılmaz ve İpar Özay Kurt’tan galibiyet açıklaması

10.12.2020

Bahar Toksoy Guidetti, Melis Yılmaz ve İpar Özay Kurt’tan galibiyet açıklaması

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımızın başarılı oyuncuları Bahar Toksoy Guidetti, Melis Yılmaz ve İpar Özay Kurt, 3-1'lik Calcit Volley Kamnik galibiyetinin ardından açıklamalarda bulundu.

Bahar Toksoy Guidetti: Son topa kadar mücadele etmek istiyoruz

Bahar Toksoy, “Bugün beklediğimizden daha zor bir maç oldu ama galip ayrıldığımız için mutluyuz. Rakibimiz maç başından itibaren defansta çok iyi toplar çıkardı ve ritmimizi bozmayı başardı. Ama sonrasında attığımız servisler ve bizim de defanstaki etkin oyunumuzla kendi ritmimizi bulduk. Yarın önemli bir maç var. Sadece o maça konsantre olup son topa kadar mücadele etmek istiyoruz.” dedi.

Melis Yılmaz: Kolay olmayan bir maçı kazandık

Melis Yılmaz, “Öncelikle tüm takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Bugün kolay olmayan bir maçı kazandık. Dün turnuvaya iyi başladık, bugün de iyi mücadele ettik. Karşı takım blok defansta çok iyi işler yaptı, iyi servis attı. İk sete pek istediğimiz gibi başlayamadık ama kazanmayı bildik. İkinci sette kendi hatalarımızdan dolayı kaybettik. Maçın geri kalan kısmında blok defansta iyi işler yaptık ve maçı kazandık. Sırada Conegliano maçı var. Onlar çok daha güçlü bir takım. Çıkıp son topa kadar savaşacağız. O maçı da kazanmak istiyoruz.” diye konuştu.

İpar Özay Kurt: Takım olarak iyi bir performans sergiledik

İpar Özay Kurt, “Şampiyonlar Ligi gerçekten zor bir turnuva ama bugün çok önemli bir galibiyet daha elde ettik. Ben de oyuna girme şansı buldum ve elimden gelenin en iyisini yaptım. Takım olarak iyi bir performans sergiledik ve bundan sonra da önümüzdeki maçlarda daha iyisini yaparak hepsini kazanmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.