"bana Duyulan Güveni Gördüm"

25.04.2011

"bana Duyulan Güveni Gördüm"

Oyuncumuz Daniel Guiza, uzun bir aradan sonra sahalara golle dönmesinin kendini ayrıca mutlu ettiğini belirterek, taraftarların kendisine duyduğu güveni bir kez daha gördüğünü söyledi.


 


Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Daniel Guiza, ''Öncelikli bana forma şansını veren hocama teşekkür ediyorum. Oyuna sonradan girdim, elimden geleni yaptım ve benim attığım golle de maçta geçtik. Umarım attığım golle takımıma katkıda bulunurum ve şampiyonluğa bir katkıda bulunurum. Artık çok az kaldı. İnşallah sona kadar gidip onlara mutlu sonu yaşatacağız'' dedi.


Taraftarın kendisine gösterdiği sevgi ile ilgili Guiza, ''Buraya gelen taraftara teşekkür ederim. Sonuna kadar bizi destekledikler. Golden sonra bana ne kadar güvendiklerini gördüm. Onlar için çok mutuyum. Burada güzel bir galibiyet armağan ettik.'' diye konuştu.


Uzun bir aradan sonra forma şansı bulan Guiza, ''Ben sezon boyunca çok dakika alamadım. Oynamayınca da çok kötü hissediyorsunuz. Benim gibi sürekli oynamak isteyen bir insan oynayınca çok kötü hissediyor. '' ifadelerini kullandı.