Başkan Ve Yöneticiler Erkek Basketbol Takimimiz İle Yemekte Bir Araya Geldi

13.10.2014

Başkan Ve Yöneticiler Erkek Basketbol Takimimiz İle Yemekte Bir Araya Geldi

Kulüp Başkanımız Aziz Yıldırım ve Yöneticiler, Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın teknik heyet ve oyuncularıyla birlikte Çengelköy’de bulunan İskele Restoran’da düzenlenen yemekte buluştu.


Kulüp Başkanımız Aziz Yıldırım ile Genel Sekreter ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, Asbaşkanlardan Ömer Temelli, İsfendiyar Zülfikari, Yönetim Kurulu Üyesi Selim Kosif ile eski Asbaşkanlardan Ahmet Özokur’un da katıldığı yemekte; basketbol takımımızın teknik heyet ve oyuncularının eşleri ve çocukları da yer aldı.


Türkiye Basketbol Ligi ve Euroleague maçları öncesinde Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızla buluşan Başkanımız, yeni sezonda Takımımıza başarı dileklerini iletirken, “Biz sporcularıyla, çalışanlarıyla, emekçileriyle bir aileyiz. Bugün sizlerle beraber olduk, bundan sonra daha sık bir araya geleceğiz. Basketbol takımımız Fenerbahçe Ülker için Fenerbahçe gibi bir güçlü kulüp, Ülker gibi güçlü bir grup bir araya gelmişlerdir. Bu hem bizler için, hem de Türk sporu için çok önemli bir olaydır. Şimdi hepimizin anlaması gereken bir olay var. Sayın Obradovic gibi değerli bir hoca, menajer ve böyle bir sporcu topluluğu mevcut.  O zaman ne yapacağız; çalışacağız,  çalışacağız,  çalışacağız. Hedef Euroleague’de Final-Four oynamak, Türkiye’de de Türkiye Kupası ve Türkiye Ligi’ni kazanmak, Fenerbahçe ve Ülker camiasını mutlu etmek. Sizler hepiniz hem dünyada hem Türkiye’de değerli sporcularsınız. Kaybetmenizin hiçbir bahanesi olamaz. Bir tek şekilde kaybedersiniz ancak çalışmazsanız. Sizler kazandıkça bilin ki o salon ağzına kadar dolar, dışarıda da o kadar insan bilet bulmak için uğraşır. Bu da geleceğe maddi anlamda yatırım demektir. Türkçede bir söz var; ‘almadan vermek bir tek Allah’a mahsustur’ diye. Eğer sizler, insanları mutlu ederseniz insanlar da manevi haz alırlar. Onun için siz; hep kazanmalısınız, insanları mutlu etmelisiniz onlar da sizi mutlu etsinler. Biz buradaki bütün topluluğa inanıyoruz. Hedeflediğimiz başarılara  bu sene ulaşacağımıza bütün kalbimizle hem inanıyor hem de bunu sizlerden bekliyoruz” şeklinde bir konuşma da yaptı.


Samimi bir ortamda gerçekleştirilen yemek, çekilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi.