Başkanımız Ali Koç, Pürsu markasının bağlı olduğu Bal Kaynak Su A.Ş yöneticileriyle bir araya geldi

29.09.2020

Başkanımız Ali Koç, Pürsu markasının bağlı olduğu Bal Kaynak Su A.Ş yöneticileriyle bir araya geldi

Başkanımız Ali Koç, yeni su tedarikçimiz Pürsu ile yapılan anlaşmanın ardından Bal Kaynak Su A.Ş.'nin yöneticileri ile bir araya geldi.

Bugün sabah saatlerinde Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi 1907 Tribünü'nde gerçekleştirilen imza töreninin ardından Pürsu markasının bağlı olduğu Bal Kaynak Su Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Tezel ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ferda Erginoğlu, Başkanımızı ziyaret etti. Başkanlık makamındaki ziyarette Genel Sekreterimiz Burak Çağlan Kızılhan ile Yönetim Kurulu Üyelerimizden Sertaç Komsuoğlu da yer aldı.

Ziyaretin ardından Başkanımız Ali Koç, Genel Sekreterimiz Burak Çağlan Kızılhan,Bal Kaynak Su Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Tezel ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ferda Erginoğlu, Fenerbahçe Televizyonu'na açıklamalar yaptı.

Başkanımız Ali Koç: İnşallah iki marka birbirine katma değer sağlar. Kazan-kazan iş birliği olur

“Pürsu yeni sponsorlarımızdan. Daha evvel başka bir sponsorumuz vardı. Sektörün genç ve dinamik markası. Bu sektörde o kadar çok marka var ki, rekabet etmek zor. Dolayısıyla Fenerbahçe markası ile yapılan iş birliğinin Pürsu'ya büyük katkısının olacağını düşünüyorum. Buna sadece futbol olarak bakmamak lazım, tüm branşlardaki ihtiyaçlarımızı karşılıyorlar. Bir spor kulübünde her sene çok ciddi oranlarda su tüketimi oluyor. Dolayısıyla biz çok memnunuz. İnceledik, araştırdık, test sonuçlarına baktık; suyun kalitesi çok iyi. Geldiği kaynak Uludağ. Çok çok iyi. Şişelerine baktığımızda her şişede 6 çiçekten biri var. Dünya'da bir tek Uludağ'da yetişen 6 çiçek türünden bir tanesi. Değişik değişik çiçekler şişelerin içerisinde. Tüketicilerin ona dikkat etmesini öneririm. Hayırlı uğurlu olsun diyorum. İnşallah iki marka birbirine katma değer sağlar. Kazan-kazan iş birliği olur. Ve bizlerde sportif başarılarla bu iş birliğini taçlandırır, sadece Pürsu'nun değil tüm sponsorlarımızın daha fazla öne çıkmasını sağlarız. Zaten amaç da bu. Bir kez daha hayırlı, uğurlu olsun diyorum. Teşekkür ediyorum.”

Bal Kaynak Su Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Tezel: Fenerbahçe'nin ve Pürsu'nun önümüzdeki dönemde sürekli şampiyonluklara koşmasını diliyoruz

“Bildiğiniz gibi Pürsu çok hızlı adımlarla büyümeye devam ediyor. Hedefimiz en kısa sürede Pürsu'yu Türkiye'nin en önemli markalarından birisi haline getirmek, diğer tüm markalarımızda olduğu gibi. Bu kapsamda Fenerbahçe ile olan işbirliğine çok önem veriyoruz. Hem Fenerbahçe'nin hem de Pürsu'nun önümüzdeki dönemde sürekli şampiyonluklara koşmasını, her zaman en önlerde olmasını diliyoruz. Bu amaçla da çalışmalarımıza devam edeceğiz.”

Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ferda Erginoğlu: İnşallah uzun yıllar birlikte oluruz

“Çok beğenerek yaptığımız bir iş, su işi. Şişemizi, suyumuzun kalitesini, hepsini beğeniyoruz. Bunun Fenerbahçe'ye yakışacağını düşünüyoruz. Hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah uzun yıllar birlikte oluruz.”

Genel Sekterimiz Burak Çağlan Kızılhan: İnşallah el ele kol kola güzel şampiyonluklarda beraber olmak dileğiyle

“Bu sabah basın lansmanımızı da yaptık. Pürsu, Fenerbahçe Spor Kulübü'nün resmi su tedarikçisi oldu. Her iki taraf için de hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. İnşallah el ele kol kola güzel şampiyonluklarda beraber olmak dileğiyle.”

Fotoğraf: Atilla Sertbakan