Başkanımız Ali Koç ve Yöneticimiz Simla Türker Bayazıt’tan Eda Erdem Dündar’a özel plaket

21.02.2021

Başkanımız Ali Koç ve Yöneticimiz Simla Türker Bayazıt’tan Eda Erdem Dündar’a özel plaket

Başkanımız Ali Koç ile Yöneticimiz Simla Türker Bayazıt, Uluslararası Voleybol Federasyonu FIVB tarafından 'Tarihin En İyi 100 Oyuncusu' listesine seçilerek ülkemizi gururlandıran kaptan Eda Erdem Dündar'a Göztepe maçı öncesi plaket takdim etti.

Kulübümüzün yüz akı, Sarı Meleklerimiz ile A Milli Kadın Voleybol Takımımızın kaptanı, bir gün onun gibi olmak isteyen sayısız kız çocuğunun ilham kaynağı Eda Erdem Dündar, Fenerbahçe formasıyla sayısız madalya kazandığı yılların ardından, Uluslararası Voleybol Federasyonu (FIVB) tarafından 'Tarihin En İyi 100 Oyuncusu' listesine seçilerek tarihe geçti.

Böylece Eda Erdem Dündar, Kulübümüzün ve Türk voleybolunun yanı sıra, dünya voleybolu efsanelerinin de arasına adını yazdırdı.

Başkanımız Ali Koç ile Yönetim Kurulu Üyemiz Simla Türker Bayazıt da kaptanımız Eda Erdem Dündar'ı Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde Fenerbahçemiz ile Göztepe arasında oynanacak Süper Lig 26. hafta karşılaşması öncesi onurlandırdı.

Kaptan Eda'yla bir araya gelen Başkanımız Ali Koç ile Yöneticimiz Simla Türker Bayazıt, kaptanımızı bu başarısından ötürü tebrik ederken, Başkanımız Eda Erdem'e özel bir plaket takdim etti. Yöneticimiz Simla Türker Bayazıt da Eda'ya başarıdan ötürü çiçek verdi.

Fotoğraflar: Burak Saltık