Başkanimiz Aziz Yildirim İstanbul'da

21.01.2014

Başkanimiz Aziz Yildirim İstanbul'da

Kulüp Başkanımız Aziz Yıldırım 21:10 sularında İstanbul’a iniş yaptı. Binlerce taraftarımız Sabiha Gökçen Havalimanı’na akın etti. Fenerbahçe Spor Kulübü Yöneticileri, Profesyonel futbol takımımız ve teknik ekibi, diğer şube sporcuları, Kulübümüz çalışanları tam bir aile özelliğiyle Sabiha Gökçen Havalimanı’nda Aziz Yıldırım’la hasret gideriyor. 
 
Uçak 21:10’da geldi
 
Aziz Yıldırım’ı karşılamak üzere havalimanında bekleyen çok sayıda  taraftarımız da uçağın havalimanına indiğini öğrendikten sonra Başkanımız lehinde tezahüratlarını artırarak yapmaya devam ediyor.
 
Mahmut Uslu: "Yeniden ve adil yargılanacağımıza halen inanıyorum"
Genel Sekreterimiz Mahmut Uslu, "3 Temmuz sürecinde Başkanımız 1 yıl hapis yattı ve son karar ortada. Çok büyük yanlışlıkların yapıldığı gerçek.  Ben Başkanımıza inanıyorum. Hukuk mücadelesi vermeye devam edeceğiz. İnşallah yeniden, adil yargılanma olur. Olmazsa da hukuksal mücadeleye devam... Bugün burada ve cadde de binlerce kişi var. Bu bir sevgidir. Başkanımız zaten kalben beraat etti. Karşı taraftaki insanların bile yüzde 95’i buna inanıyor. Taraftarlar, liderine sahip çıkıyorlar. İnşallah bu işler düzelir. Çalışmalarımıza devam ederiz. Ben hala inanıyorum, yeniden ve adil yargılanacağımıza. Başkanımız için "gelmez" diyenleri de Allah’a havale ediyorum. Hem maddi hem de manevi olarak; problemlerle karşı karşıya kalındı. Taraftarlarımızın ve üyelerimizin başkanını kulübünü sahiplenmesiyle bu süreç atlatıldı. En büyük sivil toplum kuruluşlarından biriyiz. Birbirine bağlı olan; inanlar topluluğuz. Biz spor kulübüyüz.  Başkanımızın Türk futboluna ve sporuna yaptığı hizmetleri ise sayarak; bitiremeyiz" diye konuştu.

Mithat Yenigün: "Büyük bir aileyiz"
Asbaşkanlarımızdan Mithat Yenigün de, "Son günlerde yaşanılan gelişmeler yakından takip ediliyor. Geçen haftaki açıklanan karardan sonra Başkanımız yurda dönüş kararı aldı. 2-3 yıldır bir yargı süreci yaşanıyor. Bugün buraya Başkanımızı karşılamaya geldik. Çok sayıda taraftarımız farklı yerlerden geldiler. Bizim büyük bir asile olduğumuz yürekli ve omurgalı olduğumuz her halimizden belli. Başkanımıza şimdiden "hoş geldin" diyorum. Bu sevgi gönüllük esasına dayanıyor. Bu sevgi yaşandı ve yaşanmaya devam ediyor. Herkese teşekkür ediyoruz. Biz böyle daha büyüyeceğimize ve daha da güçleneceğimize inanıyorum" dedi.