Basketbol Kombineleri "fenerbahçe Uluslararasi Spor Kompleksi Ülker Sports Arena"

20.12.2011

Basketbol Kombineleri "fenerbahçe Uluslararasi Spor Kompleksi Ülker Sports Arena"

Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena kombine kart satışları 22 Aralık’ta başlıyor.

Sinan Erdem Spor Salonu kombine kart sahiplerinin %10 indirimle öncelikli satın alma hakkına sahip olacağı Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena kombine kartları yarım sezon ve 1,5 sezon olarak satışa sunulacaktır. Geçen sezondan kombine kartı olanlar için öncelikli satışlar 22 ve 23 Aralık tarihinde, Premium Fenerbahçe Kart sahipleri ve Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre Üyelerine %10 indirimle 24 ve 25 Aralık günlerinde gerçekleştirilecek, bu satışlar sonrasında ise 26 Aralık tarihinde genel satışlar başlayacaktır.
 
Sinan Erdem Spor Salonu’nda olduğu gibi üyelerimizin bir arada maç izlemelerini sağlamak üzere; yemek, salondaki diğer etkinliklere öncelikli bilet alma ve VIP salonu alanını kullanma hakkına sahip VIP 203 - 204 tribününden özel yer ayrılmıştır. Sadece 1907 Fenerbahçe Derneği’ne ait olacak VIP 203 - 204 tribünü kombine kartları 1,5 sezon için: 3.125 TL, yarım sezon için: 1.250 TL bedelle satışa sunulacaktır..

Salonla ilgili görünümler, plan ve fiyatlar ekte sunulmuştur. Daha detaylı bilgi almak isteyen üyelerimiz için 21 Aralık 2011 tarihinde saat 18:00’de oynanacak Medical Park Antalyaspor – Fenerbahçe karşılaşmasında Derneğimize kurulacak bilgilendirme standı ile tanıtım yapılacak ve ön talepleriniz alınacaktır. Ön taleplerin alınmasını takiben ödeme seçenekleri, taksit imkanları ve diğer ayrıntılar bilgilerinize sunulacaktır.
 
İlgilenen üyelerimizin Derneğimizle temasa geçmelerini ve ön taleplerini iletmelerini önemle rica eder, Fenerbahçemizin başarılarına hep birlikte tanık olmayı dileriz.

Saygılarımızla,
1907 Fenerbahçe Derneği