Basketbol Süper Lig'de Fikstür Çekildi

04.08.2015

Basketbol Süper Lig'de Fikstür Çekildi

Basketbol Süper Ligi’nde 2015-2016 normal sezon fikstürü belirlendi. 10 Ekim 2015 Cumartesi günü başlayacak Basketbol süper Ligi’nde Fenerbahçemiz ilk hafta karşılaşmasında Rönesans Ankara TED Kolejliler ile karşı karşıya gelecek. 
 
İlk yarı fikstürü şöyle;
 
 
1.HAFTA 
Uşak Sportif-YeşilGiresun Bld.
Fenerbahçe-Rönesans TED K.
Royal Halı G.Antep-Darüşşafaka Doğuş
Anadolu Efes-Torku Konyaspor
Trabzonspor MP-Galatasaray
İstanbul BBSK-Banvit
Türk Telekom-D.İ Büyükçekmece
Beşiktaş-Pınar Karşıyaka
 
 
2.HAFTA
Rönesans TED K.-Uşak Sportif
Darüşşafaka Doğuş-Fenerbahçe
Torku Konyaspor-Royal Halı G.Antep
Galatasaray-Anadolu Efes
Banvit-Trabzonspor MP
D.İ Büyükçekmece-İstanbul BBSK
Pınar Karşıyaka-Türk Telekom
YeşilGiresun Bld.-Beşiktaş
 
 
3.HAFTA
Uşak Sportif-Darüşşafaka Doğuş
Fenerbahçe-Torku Konyaspor
Royal Halı G.Antep-Galatasaray
Anadolu Efes-Banvit
Trabzonspor MP-D.İ Büyükçekmece
İstanbul BBSK-Pınar Karşıyaka
Türk Telekom-Beşiktaş
Rönesans TED K.-YeşilGiresun Bld.
 
 
4.HAFTA
Torku Konyaspor-Uşak Sportif
Galatasaray-Fenerbahçe
Banvit-Royal Halı G.Antep
D.İ Büyükçekmece-Anadolu Efes
Pınar Karşıyaka-Trabzonspor MP
Beşiktaş-İstanbul BBSK
YeşilGiresun Bld.-Türk Telekom
Darüşşafaka Doğuş-Rönesans TED K.
 
 
5.HAFTA
Uşak Sportif-Galatasaray
Fenerbahçe-Banvit
Royal Halı G.Antep-D.İ Büyükçekmece
Anadolu Efes-Pınar Karşıyaka
Trabzonspor MP-Beşiktaş
İstanbul BBSK-Türk Telekom
Rönesans TED K.-Torku Konyaspor
Darüşşafaka Doğuş-YeşilGiresun Bld.
 
 
6.HAFTA
Banvit-Uşak Sportif
D.İ Büyükçekmece-Fenerbahçe
Pınar Karşıyaka-Royal Halı G.Antep
Beşiktaş-Anadolu Efes
Türk Telekom-Trabzonspor MP
YeşilGiresun Bld.-İstanbul BBSK
Galatasaray-Rönesans TED K.
Torku Konyaspor-Darüşşafaka Doğuş
 
 
7.HAFTA
Uşak Sportif-D.İ Büyükçekmece
Fenerbahçe-Pınar Karşıyaka
Royal Halı G.Antep-Beşiktaş
Anadolu Efes-Türk Telekom
Trabzonspor MP-İstanbul BBSK
Rönesans TED K.-Banvit
Darüşşafaka Doğuş-Galatasaray
Torku Konyaspor-YeşilGiresun Bld.
 
 
8.HAFTA
Pınar Karşıyaka-Uşak Sportif
Beşiktaş-Fenerbahçe
Türk Telekom-Royal Halı G.Antep
İstanbul BBSK-Anadolu Efes
YeşilGiresun Bld.-Trabzonspor MP
D.İ Büyükçekmece-Rönesans TED K.
Banvit-Darüşşafaka Doğuş
Galatasaray-Torku Konyaspor
 
 
9.HAFTA
Uşak Sportif-Beşiktaş
Fenerbahçe-Türk Telekom
Royal Halı G.Antep-İstanbul BBSK
Anadolu Efes-Trabzonspor MP
Rönesans TED K.-Pınar Karşıyaka
Darüşşafaka Doğuş-D.İ Büyükçekmece
Torku Konyaspor-Banvit
Galatasaray-YeşilGiresun Bld.
 
 
10.HAFTA
Türk Telekom-Uşak Sportif
İstanbul BBSK-Fenerbahçe
Trabzonspor MP-Royal Halı G.Antep
YeşilGiresun Bld.-Anadolu Efes
Beşiktaş-Rönesans TED K.
Pınar Karşıyaka-Darüşşafaka Doğuş
D.İ Büyükçekmece-Torku Konyaspor
Banvit-Galatasaray
 
 
11.HAFTA
Uşak Sportif-İstanbul BBSK
Fenerbahçe-Trabzonspor MP
Royal Halı G.Antep-Anadolu Efes
Rönesans TED K.-Türk Telekom
Darüşşafaka Doğuş-Beşiktaş
Torku Konyaspor-Pınar Karşıyaka
Galatasaray-D.İ Büyükçekmece
Banvit-YeşilGiresun Bld.
 
 
12.HAFTA
Trabzonspor MP-Uşak Sportif
Anadolu Efes-Fenerbahçe
YeşilGiresun Bld.-Royal Halı G.Antep
İstanbul BBSK-Rönesans TED K.
Türk Telekom-Darüşşafaka Doğuş
Beşiktaş-Torku Konyaspor
Pınar Karşıyaka-Galatasaray
D.İ Büyükçekmece-Banvit
 
 
13.HAFTA
Uşak Sportif-Anadolu Efes
Fenerbahçe-Royal Halı G.Antep
Rönesans TED K.-Trabzonspor MP
Darüşşafaka Doğuş-İstanbul BBSK
Torku Konyaspor-Türk Telekom
Galatasaray-Beşiktaş
Banvit-Pınar Karşıyaka
D.İ Büyükçekmece-YeşilGiresun Bld.
 
 
14.HAFTA
Royal Halı G.Antep-Uşak Sportif
YeşilGiresun Bld.-Fenerbahçe
Anadolu Efes-Rönesans TED K.
Trabzonspor MP-Darüşşafaka Doğuş
İstanbul BBSK-Torku Konyaspor
Türk Telekom-Galatasaray
Beşiktaş-Banvit
Pınar Karşıyaka-D.İ Büyükçekmece
 
 
15.HAFTA
Uşak Sportif-Fenerbahçe
Rönesans TED K.-Royal Halı G.Antep
Darüşşafaka Doğuş-Anadolu Efes
Torku Konyaspor-Trabzonspor MP
Galatasaray-İstanbul BBSK
Banvit-Türk Telekom
D.İ Büyükçekmece-Beşiktaş
Pınar Karşıyaka-YeşilGiresun Bld.