Bate Borisov Maçi Hazirliklari Başladi

19.02.2013

Bate Borisov Maçi Hazirliklari Başladi

Fenerbahçemiz, UEFA Avrupa Ligi son 32 turu rövanş maçında, Belarus takımı Bate Borisov ile 21 Şubat Perşembe günü Şükrü Saracoğlu Stadı’nda oynayacağı maçın hazırlıklarına, 1 günlük iznin aranın ardından akşam saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla başladı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 18.00’de başlayan ve 1 saat 30 dakika süren antrenman basına kapalı gerçekleştirildi.

Trabzon maçında görev alan oyuncularımız, rejenerasyon çalışmalarıyla ve üst sahada yaptıkları ayak tenisi maçlarıyla antrenmanı tamamladı. Diğer oyuncularımız ise koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmanda 2 guruba ayrıldılar. 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yapan oyuncularımız ardından koordinasyon ve kanat organizasyonları çalıştı. Şut çalışmasının ardından antrenman dar alanda yapılan çift kale maçla tamamlandı.

Joseph Yobo ve Mehmet Topuz antrenmanda
Tedavi süreci tamamlanan Mehmet Topuz ile Nijerya Milli Takımı ile Afrika Kupası’nı kaldıran Joseph Yobo takımla birlikte çalışmalara katıldı. Her iki oyuncumuzda çalışmaların tamamında takımla birlikte yer aldı.

Öte yandan Sezer Öztürk kendisine verilen özel program dahilinde Bireysel Oyuncu Antrenörümüz Dolu Arslan eşliğinde çalışmalarını sürdürürken, izinli olan Sow ise antrenmanda yer almadı.   

Fenerbahçemiz, Bate Borisov maçı hazırlıklarını 20 Şubat Çarşamba günü yapacağı antrenmanla tamamlayacak.  Saat 18.30’da Can Bartu Tesisleri’nde yapılacak antrenmanın ilk 15 dakikası basına açık olacak.