Bayan Basketbol Takimimiz Nadezhda Karşisinda

08.01.2013

Bayan Basketbol Takimimiz Nadezhda Karşisinda

Kadınlar Euroleague B Grubu’nda mücadele eden Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımımız, grubundaki 8. maçında, 9 Ocak Çarşamba günü Rus temsilcisi Nadezhda ile karşılaşacak. Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena’da oynanacak mücadele saat 20.00’de başlayacak ve Fenerbahçe Televizyonu’ndan canlı yayınlanacak.

Euroleague Women’deki 7 haftalık periyotta topladığı 12 puanla 4.sırada bulunan Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımımızın rakibi, Rus temsilcisi Nadezhda ise 13 puanla 3.sırada yer alıyor.

Potanın Kraliçeleri, Nadezhda maçının hazırlıklarını bugün gerçekleştirdiği antrenmanla tamamladı. Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımımızın antrenörü Roberto Iniguez ile oyuncularımızdan Olcay Çakır, Nadezhda ile oynayacağımız karşılaşma öncesinde FB TV’ye açıklamalarda bulundu.

Roberto Iniguez: "Zor bir maç oynayacağız"
"Önemli ve zor bir maç olacak. Türkiye Kupası’nda zorlu maçlar oynadık. Fizik ve mental olarak hazır hale gelmeliyiz. Yarın güçlü bir rakiple karşılaşacağız. Kazanarak yolumuza devam etmek istiyoruz."

Olcay Çakır: "Kazanmak için oynayacağız"
"
Türkiye Kupası’nda zorlu bir süreç geçirdik. Toparlanmaya çalışıyoruz. Nadezhda ile deplasmanda oynadığımız maçı kaybetmiştik ama yarınki maçı kazanmak istiyoruz. Böylece liderliğe yükseleceğiz."